Kulatý podnos z pedigu a pevného dna, průměr 35 cm medový
  • Kulatý podnos z pedigu a pevného dna, průměr 35 cm medový
  • Podnos z pedigové proutí kulatý, průměr 35 cm, pevné dno, barva medová

Podnos z pedigu Klasik kulatý ořech

790 Kč

Proutěný podnos z pedigového proutí s kulatým pevným dnem o průměru 35 cm. Praktický pomocník do kuchyně, na zahradu i terasu na servírování. Přírodní medové provedení.

Množství
Na skladě není dostatek produktů

  • ikona Zboží skladem odesílám nejpozději následující pracovní den. U zboží na objednávku termín dodání upřesním po obdržení objednávky.
  • ikona Všechno zboží je vyráběné ručně a proto dochází k drobných odchylkám ve vzhledu oproti vyobrazenému zboží. Každý kus je originál.

Jak mě vidí moji zákazníci

Magdaly Hand Made na Firmy.cz

Překvapte návštěvu způsobem servírování odpoledního čaje nebo kávy. Přineste jim pohoštění na terasu nebo na zahradu nebo do jídelny na proutěném podnose, který je pevný a stabilní a na stole tvoří krásnou dekoraci i po dobu stolování.

Proutěný podnos - tác s kulatým pevným dnem v ořechovém tónu je vyrobený z pedigového proutí. Svými rozměry patří mezi velké podnosy.

Je následně lakován matným bezbarvým lakem s atestem pro styk s potravinami. 

Pedig je přírodní materiál, který má podobné vlastnosti jako dřevo. Jedná se o vnitřní část stonku ratanové liány Calamus rotang (ratanu). 

Jeho údržba je velmi snadná. Výrobek doporučuji vysát od prachu běžným vysavačem na nižší výkon, případně utřít suchým nebo jemně navlhčeným hadříkem. Podnos v žádném případě nenamáčejte. Došlo by k jeho trvalému poškození.

Magdaly Hand Made
podnos-klasik-K-O

Parametry

Rozměr
ø35 cm, výška 7 cm (výška opletu cca 6 cm)
Barva
Ořech
Materiály
Pedig, překližkové dno
Značka
MHM
Specifikace
Český výrobek
Řada
Klasik ořech

Mohlo by vás také zajímat