Organizér z pedigu do koupelny
  • Organizér z pedigu do koupelny
  • Oragnizér do koupelny Klasik v barvě ořech
  • Organizer z pedigu do koupelny

Organizér do koupelny Klasik ořech 20 x 20 cm

440 Kč

Organizér do koupelny nebo chodby z pedigového proutí v barvě ořech. Praktický pomocník do vašeho bytu. Lehký, z přírodního materiálu, ošetřený matným lakem pro snadnou údržbu.

Množství
Na skladě není dostatek produktů

  • ikona Zboží skladem odesílám nejpozději následující pracovní den. U zboží na objednávku termín dodání upřesním po obdržení objednávky.
  • ikona Všechno zboží je vyráběné ručně a proto dochází k drobných odchylkám ve vzhledu oproti vyobrazenému zboží. Každý kus je originál.

Jak mě vidí moji zákazníci

Magdaly Hand Made na Firmy.cz

Proutěný košíček z pedigového proutí v barvě ořech. Dno je pevné překližkové.  Využijete ho v koupelně na kosmetiku a drobnosti. Košíček je celý lakován matným lakem.

Pedig je přírodní materiál. Jedná se o vnitřní část stonku ratanové liány Calamus rotang (ratanu). Je to přírodní materiál, který má podobné vlastnosti jako dřevo.

Jeho údržba je velmi snadná. V případě přírodního provedení doporučuji výrobek vysát od prachu běžným vysavačem na nižší výkon, případně utřít suchým nebo jemně navlhčeným hadříkem. Výrobek v žádném případě nenamáčejte. Došlo by k jeho trvalému poškození.

Magdaly Hand Made
organizer-klasik-CTV-O

Parametry

Rozměr
20 x 20 x 8 cm
Barva
Ořech
Materiály
Pedig, překližkové dno
Značka
MHM
Specifikace
Český výrobek
Řada
Klasik ořech

Mohlo by vás také zajímat