Čtvercový košíček na papírové ubrousky 33 x 33 cm
  • Čtvercový košíček na papírové ubrousky 33 x 33 cm
  • Čtvercový zásobník na papírové ubrousky Klasik na jídelní stůl nebo do kuchyně ořech/přírodní

Čtvercový košíček na ubrousky Klasik ořech/přírodní

440 Kč

Košíček na papírové ubrousky (33 x 33 cm nebo menší) na jídelní stůl nebo jako zásobník do kuchyně z pedigového proutí v kombinaci barev ořech a přírodní provedení. 

Ubrousky nejsou součástí výrobku. Rozměr ubrousku je brán v rozloženém stavu. Standardně je složený na 1/4.

Množství
Na skladě není dostatek produktů

  • ikona Zboží skladem odesílám nejpozději následující pracovní den. U zboží na objednávku termín dodání upřesním po obdržení objednávky.
  • ikona Všechno zboží je vyráběné ručně a proto dochází k drobných odchylkám ve vzhledu oproti vyobrazenému zboží. Každý kus je originál.

Jak mě vidí moji zákazníci

Magdaly Hand Made na Firmy.cz

Proutěný košíček z pedigového proutí v kombinaci barvy ořech a přírodního odstínu proutí. Dno je pevné překližkové.  Uložíte do něho ubrousky 33 x 33 cm (v rozoloženém stavu). Skvělý pomocník na jídelní stůl nebo do kuchyně. Košíček je celý lakován matným lakem s atestem pro styk s potravinami. Ke košíčku obdržíte jako dárek balení papírových ubrousků. 

Pedig je přírodní materiál. Jedná se o vnitřní část stonku ratanové liány Calamus rotang (ratanu). Je to přírodní materiál, který má podobné vlastnosti jako dřevo.

Jeho údržba je velmi snadná. V případě přírodního provedení doporučuji výrobek vysát od prachu běžným vysavačem na nižší výkon, případně utřít suchým nebo jemně navlhčeným hadříkem. Výrobek v žádném případě nenamáčejte. Došlo by k jeho trvalému poškození.

Magdaly Hand Made
kosicek-ubrousky-klasik-CTV-OP

Parametry

Rozměr
20 x 20 x 8 cm
Barva
Ořech/přírodní
Materiály
Pedig, překližkové dno
Značka
MHM
Specifikace
Český výrobek

Mohlo by vás také zajímat